Mecz siatkówki „nauczyciele kontra uczniowie”

15 października w naszej szkole odbył się mecz siatkówki „nauczyciele kontra uczniowie”. W składzie nauczycieli znaleźli się Agnieszka Tchorek, Agnieszka Walesiak, Anna Dąbkowska, Rafał Jeśkiewicz, Rafał Sołtys, Paweł Skrzyński, Jakub Łężny, Marek Medyński, Kamil Tomczyński oraz Bolesław Wierciński. Trenerem nauczycieli był Michał Mizera. W zespole uczniów byli Zuzia Kozłowska, Julia Jacórzyńska, Oliwia Brzostowska, Patrycja Kubiak, Wiktoria Gadomska, Albert Dalba, Kajtek Brachfogel, Kostek Dziki, Krzysiek Zając, Arek Pindelski oraz Paweł Pośpiech. Trenerem zespołu uczniów została Julia Grużewska. Całość przebiegła we wspaniałej atmosferze. Obie drużyny świetnie się bawiły. Komentujący mecz ubarwili kibicom oglądanie go. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla nauczycieli.

Przewiń do góry