Projekt „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”

Już ponad 100 uczniów naszej szkoły skorzystało w tym roku szkolnym z bezpłatnych szkoleń organizowanych w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”, którego inicjatorem jest samorząd województwa a realizatorem Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. we współpracy z IBS Olsztyn.

Były to szkolenia dwudniowe, przeprowadzane w szkole i kończące się zewnętrznym egzaminem, którego zaliczenie pozwala na uzyskanie certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji zawodowych w systemie VCC – Vocational Competence Certificate.

Szkolenia, które już za nami to:

  1. Systemy geoinformatyczne w praktyce
  2. Skuteczna komunikacja intepersonalna
  3. Menedżer
  4. Własny biznes

Już w lutym przewidywane są następne kursy – „Autoprezentacja i  wystąpienia publiczne” oraz kolejna grupa „Menedżer” i „Własny biznes”. A wiosną 2 grupy naszych uczniów przejdą kurs „Sternik motorowodny”.

Zachęcamy uczniów do zgłaszania się na kursy. Wszelkie aktualne informacje są przesyłane przez Librus- prosimy więc o uważne czytanie wiadomości, może traficie na kurs, który Was zainteresuje.

Anna Pomorska

Przewiń do góry