Spotkanie z przedstawicielami MPWiK. 

W dniu 25 listopada 2022 r. odbyło się w szkole spotkanie przedstawicieli Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy – pani Agnieszki Ignasik i pana Piotra Otto, z klasami zawodu technik ochrony środowiska. Pracownicy MPWiK przedstawili obszary działalności przedsiębiorstwa, powiedzieli kilka słów o charakterze pracy w różnych pionach i oddziałach firmy. Przygotowali również dużo zagadek i quizów dla uczniów, których odgadnięcie było premiowane pięknymi prezentami od MPWiK. 

Nauka w klasie TOŚ ściśle wiąże się z tym, czym zajmuje się MPWiK – produkcją i dostarczaniem wody oraz odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków. Firma jest idealnym miejscem pracy dla naszych absolwentów z tego zawodu i mamy nadzieję, jako szkoła, że również nasi absolwenci są idealnymi kandydatami na jej pracowników.

Przy okazji wszystkie TOŚki zachęcają do picia Warszawskiej Kranówki – produktu MPWiK.

Organizator: Anna Pomorska.

Przewiń do góry