XXI edycja Programu Insta.ling dla Szkół

Informujemy że nasi Uczniowie wzięli udział w programie Instaling.  XXI edycja Programu Insta.ling dla Szkół już prawie za nami. Więcej o programie na stronie www.instaling.pl

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut. Dziecko rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia ucznia. 
Wszystkich uczniom gratulujemy systematyczności i wytrwałości w programie. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnej edycji.

Przewiń do góry