foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Elektro-mobilność ? Współdzielenie środków transportu? Car-sharing? A może Vozilla? Czy znasz te pojęcia? 

TOŚ-ki - czyli uczniowie technika ochrony środowiska, już wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Dzięki spotkaniu, które poprowadzili współpracownicy Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Zarządzania – pan Grzegorz Tchorek wraz ze studentami- panem Michałem i panem Konradem.

Czytaj więcej: Elektro-mobilność

21 listopad 2018 klasa trzecia architektów krajobrazu w ramach innowacji pedagogicznej Florystyka odwiedziła Dom Lekarza Seniora przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Nasze florystki pod kierunkiem p.Luizy Jabłońskiej  wspólnie z Seniorami wykonały jesienne kompozycje roślinne.

W dniu 16 listopada 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych dyplomów uczniom szkół warszawskich, którzy otrzymali stypendium m. st. Warszawy „SapereAuso”. Stypendium to otrzymała, drugi raz z rzędu, uczennica klasy 4 aTAK – Joanna Krzeszewska. Joasia zdobyła stypendium dzięki ogromnemu sukcesowi jaki osiągnęła w ubiegłym roku szkolnym – zwycięstwu Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku architektura krajobrazu oraz wybitnym zdolnościom matematycznym.

Stypendium można również zdobyć za działalność społeczną. Oczywiście należy przy tym mieć bardzo dobre wyniki w nauce. Zachęcamy innych uczniów do zainteresowania programem stypendialnym „SapereAuso”.

Warsztaty dekoracji świątecznych w Technikum Ogrodniczym odbędą się 15 grudnia 2018 r. w godzinach 10.00-14.00 przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie.
Na miejscu czekać będą niezbędne materiały i instruktorzy.
Serdecznie zapraszamy do kreatywnego spędzenia przedświątecznego czasu

Wszyscy wiemy, że młodzież na Bełskiej jest aktywna. Nie odmawia włączania się w akcje organizowane w szkole. Tak było i tym razem 😊
W miniony piątek kolejny raz udowodniliśmy, że chcemy, możemy i potrafimy zorganizować Wspólne czytanie.
Tym razem zmierzyliśmy się z epopeją Adama Mickiewicza - "Pan Tadeusz".

Czytaj więcej: Wspólne czytanie "Pana Tadeusza"

Prezydium Samorządu Uczniowskiego działa! Wczoraj odbyła się Warszawska Konferencja Samorządów Uczniowskich zorganizowana przez Młodzieżowa Rada m.st. Warszawy.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.