foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

Dnia 7 listopada w naszej szkole odbył się pierwszy etap Olimpiady Języka angielskiego. Wczoraj otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość od Komitetu Głównego OJA potwierdzającą zakwalifikowanie się dwóch uczennic do etapu okręgowego. Gratulujemy Klaudii Perkowskiej z klasy II TWB oraz Weronice Połosak z IV A TW. Trzymamy kciuki za kolejny etap który odbędzie się już 10 stycznia na Uniwersytecie SWPS W Warszawie. We are extremely proud and happy!


To już trzeci rok, w którym Bełska jest zaczytana! Nasza młodzież nie odmawia włączania się w akcje czytelnicze organizowane w szkole ?
W miniony czwartek kolejny raz udowodniliśmy, że chcemy, możemy i potrafimy zorganizować Wspólne czytanie.
Tym razem wybór był oczywisty. Miłośnicy literatury do dziś żywo dyskutują na temat Literackiej Nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk.

Czytaj więcej: Bełska jest zaczytana

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej szkole 12 listopada 2019 r. odbył się z tej okazji apel. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej: Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Dnia 16 listopada obchodzimy Światowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji klasa 1b TW wraz z wychowawcą prof.Dorotą Jakubas przygotowała wystawę. Temat tolerancji będzie jeszcze towarzyszył nam podczas zajęć z wychowawcami.

6 listopada odbył się mecz wyjazdowy z szkołą XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela. Długie zmagania i wspaniała praca blokiem dawały cudny efekt gry. Niestety nie udało się wygrać.

Nasi panowie rozegrali mecz siatkówki z Technikum Kinematograficzno-Komputerowym im. Krzysztofa Kieślowskiego (TKKom). Niestety los nam nie sprzyjał i przegraliśmy rozgrywkę 0:2.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.