foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Młodzi architekci krajobrazu z klas drugich i trzecich odwiedzili Międzynarodowe Dni Zieleni  II Edycję Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days. Zapoznali się z najnowszymi trendami w projektowani przestrzeni otaczającej człowieka.

To była bardzo pracująca sobota :-) Dzień otwarty zawsze budzi wiele emocji. Wszyscy pracowali intensywnie nad przygotowaniem tego wydarzenia, bo też spodziewaliśmy się wielu gości.

Czytaj więcej: Dzień otwarty

Dnia 16.03.18r. uczniowie klas II i III TO pod opieką p. J. Omieckiej i p. M Jastrzębskiego odwiedzili XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2018 w Kielcach oraz towarzyszącą im 18. wystawę LAS EXPO. Ekspozycja, zgromadzona w 11 halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi maszyn rolniczych, ogrodniczych i leśniczych. Nowości branży rolniczej zaprezentowało 700 wystawców targów techniki rolniczej oraz 50 wystawców branży leśnej – na obu wystawach reprezentowanych było 20 krajów świata.

Czytaj więcej: Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.