foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Uczniowie z Gimnazjum nr 48 w Kijowie przesyłają Polsce życzenia z okazji odzyskania niepodległości. Dziękujemy Ирина Нагорнюк!

Bilans meczy dziewczyn wychodzi baaardzo na plus. Jest to 5 meczy wygranych na 5 rozegranych. Rozpoczęła się już druga tura. Mecz rewanżowy, który miał miejsce niedawno, niestety przegrały w tie-breaku 15:13 😞. Głowa do góry i dalej gramy ! 😁

W ramach obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie klas II - IV wzięli dziś udział w konkursie "100 zadań na 100-lecie". Przedstawiciele klas rozwiązywali dzielnie zadania przygotowane przez nauczycieli matematyki.

Czytaj więcej: "100 zadań na 100-lecie"

Tradycją obchodzenia Święta Szkoły stały się konkursy dyniowe - rzeźba z dyni i potrawy z dyni, a także serwowana przez p. prof. Magdalenę Szulc - zupa dyniowa!

W części nieoficjalnej Święta Szkoły uczniowie wszystkich klas zaprezentowali swoje umiejętności w Talent Show - nasi uczniowie mają talenty wokalne, instrumentalne, taneczne, rysunkowe oraz niezwykłe zdolności w pracy ze zwierzętami - pokaz tresury psów wzbudził największy entuzjazm. ;-) a także oczywiście pokaz baletowy :-D (dzięki Jakub Szatkowski)

W dniu 29 października obchodziliśmy Święto Szkoły - w części oficjalnej p. dyrektor przywitała gości Grzegorz Falkowski- dyrektora Związku Szkółkarzy Polskich, nauczycieli - emerytów, grono pedagogiczne i uczniów; podzieliła się też ważną informacją o otrzymanej przez szkołę nagrodzie Prezydenta m.st. Warszawy - "Szkoła z pomysłem na ... promocję zieleni". P. prof. Ewa Rojek wygłosiła przemówienie o historii szkoły i ważnej roli absolwentów - ambasadorów Szkoły. Dekorację sali gimnastycznej przygotowała p. prof. Luiza Jabłońska wraz z Kółkiem florystycznym.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.