foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 16 listopada klasa 1a TAK razem z nauczycielami wf  K.Zdziarską i A. Miksztal wzięła udział w imprezie organizowanej na Torwarze „Artur Siódmiak  Camp”.  Zajęcia miały na celu zachęcenie młodzieży do regularnego uczestnictwa w lekcjach wf-u. Podobały Nam się zarówno zajęcia sportowe (zaangażowanie i ilość uczestników robiły duże wrażenie) jak i oprawa artystyczna . Można też było spotkać wielu znanych i lubianych sportowców. 

W dniu 09.11.2017 r. uczniowie klasy 3a tak prowadzili warsztaty "Jesienne bukiety" w Domu Lekarza Seniora na ul.Wołoskiej pod kierunkiem p.prof. Danuty Woluntarskiej i Haliny Rukszto.

07.11.2017 r. szkoła wzięła udział w jesiennej akcji Warszawskie Święto Drzewa wspierającej program "Milion drzewa dla Warszawy" pod patronatem Zarządu Zieleni m.st. Warszawy i Klubu Gaja z siedzibą w Bielsku - Białej we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa. Celem tej Akcji jest aktywizacja dzieci i młodzieży w zakresie sadzenia i ochrony drzew. Młodzież Technikum Ogrodniczego wraz z dziećmi z Przedszkola nr 344 z ul. Spartańskiej posadzili okazałego klona jawora. Nasi mali przyjaciele doskonale wiedzieli, jak się sadzi drzewo. Pomagał im nasz ogrodnik - p. Krzysztof.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.