foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych nasza Młodzież pogłębiała swoją wiedzę o Niemczech - oczywiście przy pomocy nowoczesnych technologii. Uczniowie musieli odpowiedzieć na kilkanaście pytań oraz uzupełnić mapę.

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych klasa 1A o profilu : technik krajobrazu wraz z wychowawczynią p. Ewą Stasiak – Korpak zaprosiła swoje koleżanki i kolegi z równoległej klasy 1B  wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Martyniuk do udziału  w projekcie integracyjnym : "Unsere Imbissstube- nasze grillowanie po niemiecku".

Czytaj więcej: "Unsere Imbissstube- nasze grillowanie po niemiecku"

Dnia 26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. W naszej szkole odbyły się konkursy i gry edukacyjne. Jednym z konkursów, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, był konkurs QR Codes Quiz. Uczniowie, za pomocą urządzeń mobilnych, skanowali kody QR z ciekawymi pytaniami dotyczącymi głównie idiomów zawierających nazwy roślin i zwierząt. Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek. Pytania i konkurs przygotowały wasze ulubione anglistki? p. Magdalena Martyniuk i p. Katarzyna Gontarz. Poniżej relacja zdjęciowa z tego wydarzenia.

Szanowni Państwo, z wielką radością dzielę się wspaniałą nowiną! W dniu 24 września, z rąk Pani Renaty Kaznowskiej Wiceprezydent m. st. Warszawy otrzymaliśmy certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnionych Wars i Sawa! Jest to znaczące wyróżnienie i powód do dumy.

Czytaj więcej: Mamy to! Wars i Sawa!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.