foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

22 maja 2019r. odwiedzili nas Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie. Dzieci dowiedziały się jak hoduje się warzywa takie jak: pomidory, ogórki, bakłażany, dynie, cukinie i inne. Następnie odbyły się warsztaty botaniczne, na których porównywały liście i kwiaty różnych roślin, ich wielkość, fakturę i zapachu. D. Woluntarska

Miło nam poinformować, że firma VET-ANIMAL postanowiła wesprzeć nasze szkolne kółko pszczelarskie i przekazała dla naszych pszczół swoje produkty.
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Pod koniec kwietnia pierwsze klasy weterynaryjne pojechały na wycieczkę do Torunia. W programie wycieczki: zwiedzanie Starego Miasta: Brama Klasztorna, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski, Ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, kościół NMP, katedra św. Janów, ruiny zamku krzyżackiego, seans w Planetarium, Piernikarnia Mistrza Bogumiła - warsztaty robienia pierników. Dla wszystkich wycieczka upłynęła w miłej atmosferze.

W środę 15 maja klasa 1TOŚ zorganizowała wydarzenie pt. ,,AKCJA SEGREGACJA’’. Program ten ma na celu sprawić, aby nasza szkoła należała do grona szkół rozwijających się i szczególnie dbających o środowisko.  Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów włożyli wiele trudu i pracy, aby wszystko dobrze funkcjonowało i (co najważniejsze) było zgodne z ich myślą przewodnią-dbajmy o środowisko.

Czytaj więcej: Akcja segregacja

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.