foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

                                              

W Zespole Szkół nr 39 odbywa się akcja Akcja ekologiczna Sprzątanie świata 2020 pod hasłem Plastik? Rezygnuje, Redukuje, Segreguję.
Na zajęciach przedmiotów przyrodniczych w tygodniu poprzedzającym datę 18-20.09 2020r. odbywają się pogadanki inspirujące do unikania używania jednorazowych przedmiotów z plastiku- butelek, torebek wykonanych z folii  i motywujące do  używania przedmiotów wielokrotnego użytku.Plastik rozkłada się w przyrodzie przez setki lat. Młodzież zachęca do segregacji w szkole i gospodarstwach domowych,ponieważ pozwoli to na zaoszczędzenie surowców i energii potrzebnych do produkcji jednorazowych przedmiotów plastikowych i sprawi że świat będzie czysty i piękny.

Czytaj więcej: Akcja ekologiczna

Uwaga Maturzyści! W ostatnim tygodniu, na lekcjach języka polskiego i godzinie z wychowawcą, rejestrowaliście się do Salonu Maturzystów Perspektywy 2020. Przypominamy, że tegoroczna edycja odbywa się wyłącznie online! Jeśli szukacie odpowiedzi na pytania, jakie przedmioty wybrać na maturze? Czy studiować? W jakim mieście studiować? Jaką uczelnię wybrać? Koniecznie zalogujcie się 21 września (poniedziakek) na Mazowiecki Salon Maturzystów Perspektywy 2020. Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021. Wszyscy otrzymacie Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem Waszej indywidualnej aktywności salonowej.

salonmaturzystow.pl

Szanowni Państwo,
w okresie 07.09.2020 - 11.09.2020 na podstawie decyzji Sanepidu szkoła przechodzi w tryb nauczania zdalnego.
Szczegóły:
1. Nauczanie zdalne to nie jest kwarantanna
2. Kwarantanną są objęte osoby z kontaktu z osobą chorą
3. Nauczyciele kontaktują się z uczniami przez dziennik Librus - wysyłają materiały, zadania, zagadnienia, które miałyby być realizowane w tym tygodniu nauki. Zadania i treści będą miały charakter wprowadzający lub powtórzeniowy, bez zagadnień trudnych, wymagających dokładnego wytłumaczenia.
Mogą to zrobić poprzez wysłanie wiadomości lub przez moduł - zaplanuj lekcję.
4. Nauczyciele przedmiotów maturalnych mogą łączyć się z uczniami klas maturalnych w aplikacji zoom - do uzgodnienia indywidualnie z klasą.
5. Materiały edukacyjne nauczyciele wysyłają uczniom w godzinach swojej pracy z daną klasą.
6. Plan lekcji nie jest zmieniony.
7. Potwierdzeniem obecności ucznia na lekcji jest odczytanie wiadomości w tym samym dniu, bądź potwierdzenie otrzymania zadania.
8. Sekretariat szkoły pracuje w godzinach 8.00- 16.00. Zalecamy kontakt telefoniczny lub mailowy.
9. Musimy uzbroić się w cierpliwość i przetrwać ten trudny czas.
10. Kiermasz książek, wybory samorządu uczniowskiego i inne ważne sprawy szkolne przekładamy na czas powrotu.
Z poważaniem
Dorota Nasierowska, dyrektor szkoły

ZDALNE NAUCZANIE
07.09. - 11.09.
szczegóły za chwilę w librusie

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.