foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

 

Od 1 września br. nowym Dyrektorem Zespołu Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego została Pani mgr Dorota Nasierowska. Gratulujemy wygranego konkursu!

Pragniemy podziękować Pani mgr inż. Annie Bernaciak za pasję i lata intensywnej pracy. Życzymy Pani wszelkiej pomyślności, zdrowia i zadowolenia z życia osobistego. Zawsze będziemy chętnie widzieć Panią w naszej Szkole.

Dziękujemy także nauczycielom, którzy przez wiele lat ciężko pracowali na sukcesy uczniów naszej Szkoły a którzy są dziś w szczęśliwych dla siebie miejscach.

Czytaj więcej: Witamy nową Panią Dyrektor!

Gimnazjalisto!

Są jeszcze wolne miejsca w zawodzie:

  • technik architektury krajobrazu,
  • technik ochrony środowiska,
  • technik ogrodnik.

Zapraszamy do naszej szkoły!

Od listopada 2014 r. kl. II T , pod kierunkiem wychowawcy – p. Doroty Nasierowskiej realizowała II cykl zajęć „Life Skills. Trening kompetencji społecznych”. Program ten kierowany jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży dzięki wsparciu JP Morgan Chase Foundation. W programie uczestniczą uczniowie zasadniczych szkół zawodowych i techników z Warszawy. Jego celem jest rozwinięcie wśród młodzieży umiejętności, które w dalszej perspektywie zwiększą możliwości młodych ludzi na znalezienie miejsca na rynku pracy, rozwiną kompetencje wymagane przez pracodawców a także wpłyną pozytywnie na jakość życia osobistego.

Czytaj więcej: II cykl zajęć „Life Skills

W dniu 26 maja uczniowie klasy III TO odwiedzili Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zajęcia terenowe były bardzo ciekawe. Uczestnicy wycieczki zapoznali się z urządzeniem i działaniem profesjonalnej  stacji meteorologicznej, a także mieli okazję obejrzeć powstawanie mapy pogody.

W dniu 10 czerwca 2015 r. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprosiła laureatów, dyrektorów szkół i nauczycieli-opiekunów na uroczystość wręczania dyplomów laureatom olimpiad przedmiotowych i zawodowych. Z naszej szkoły udział wzięli: uczeń klasy IV TO Przemysław Biliniak, Pani Dyrektor Anna Bernaciak oraz Panie Joanna Omiecka i Ewa Rojek. Spotkanie odbyło się w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Dyplomy i okolicznościowe nagrody wręczali uczestnikom przedstawiciele władz Miasta, poszczególnych dzielnic, Biura Edukacji i Kuratorium Oświaty. W programie uroczystości znalazł się też spektakl teatralny pt. „Najdroższy” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.