foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

07.11.2017 r. szkoła wzięła udział w jesiennej akcji Warszawskie Święto Drzewa wspierającej program "Milion drzewa dla Warszawy" pod patronatem Zarządu Zieleni m.st. Warszawy i Klubu Gaja z siedzibą w Bielsku - Białej we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa. Celem tej Akcji jest aktywizacja dzieci i młodzieży w zakresie sadzenia i ochrony drzew. Młodzież Technikum Ogrodniczego wraz z dziećmi z Przedszkola nr 344 z ul. Spartańskiej posadzili okazałego klona jawora. Nasi mali przyjaciele doskonale wiedzieli, jak się sadzi drzewo. Pomagał im nasz ogrodnik - p. Krzysztof.

Nasi ulubieni goście - dzieci z przedszkola nr 344 z ul. Spartańskiej świętowały z nami Dzień Krajobrazu. P. prof. Danuta Woluntarska zorganizowała im plener malarski - młodzi artyści stworzyli wybitne dzieła! :-)

Święto Szkoły to radość całej społeczności szkolnej a także tych, którzy są związani ze szkołą wspomnieniami. W dniu 16.10. odwiedzili nas absolwenci - p. Maciej Osuchowski, który ukończył szkołę w 1971 r. jako uczeń pierwszego rocznika, który zdawał maturę w nowym budynku przy ul. Bełskiej. Pan Maciej przepracował w zawodzie ogrodnika przeszło 40 lat i mimo, że jest na emeryturze, ciągle jest aktywny zawodowo. Zechciała nas odwiedzić również p. Paulina Prus (laureatka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) - studentka na Wydziale Architektury SGGW, p. Łukasz Wardecki student wydziału leśnego SGGW i pasjonat świata zwierząt. Nasi absolwenci opowiedzieli o wspomnieniach związanych ze szkołą, podkreślając dużą rolę "Bełskiej" w ich życiu. Znaleźli dla nas chwilę p. Maciej Kubaszewski, absolwent szkoły (Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) i Wydziału Architektury SGGW i p. Barbara Górska.

Czytaj więcej: Święto Szkoły

Informacja o warsztatach KCER dla nauczycieli uczących w szkołach kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu

W dniach 25-27 września 2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla nauczycieli szkół kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu pt. „Wybrane aspekty aranżacji i budowy drobnych form architektonicznych w założeniach ogrodowych". Organizatorem warsztatów było Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

Czytaj więcej: Warsztaty KCER

Dzieci z Przedszkola Nr 344 z ul. Spartańskiej szukały jesieni. Znalazły ją w naszej szklarni.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.