foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 05.06.2018 klasa 2 a TW uczestniczyła w zajęciach organizowanych w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu dotyczących walki z bezdomnością. Uczniowie dowiedzieli się jakie kroki podejmuje schronisko aby ograniczyć liczbę bezpańskich psów i kotów na terenie Warszawy.

W dniach 07-08 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu  odbyły się XLII Eliminacje Centralne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowała Joanna Sadura z klasy 3 TAK, która zajęła I miejsce w bloku architektura krajobrazu uzyskując tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Ewa Rojek

Aktywności

Byli z nami

Dzień matki

Edmundy

Goście

Grill z Makro

Moda i uroda

Bezpieczeństwo

Sport

W obiektywie fotografa

Wielka bitwa

Uwaga absolwenci i uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - sprawdzenie daty i godziny egzaminu, oraz sali, w której odbywać się będzie egzamin.

Czytaj więcej: Harmonogramem egzaminów

W ramach patronatu Związku Szkółkarzy Polskich nad klasą 1 technik ogrodnik, w dniu 09 maja 2018 r. uczniowie z 1 TO byli na zajęciach terenowych w Szkółce Szmit w Pęchcinie koło Ciechanowa. Jest to szkółka drzew, krzewów, bylin i pnączy, która w tym roku obchodzi 35- lecie działalności.

Czytaj więcej: Ogrodnicy u szkółkarzy

Dnia 8 maja uczniowie klasy 2 kształcący się w zawodzie technik ochrony środowiska uczestniczyli w Ogólnopolskiej konferencji „Praca w ochronie środowiska” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.