foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

Są w kalendarzu różne święta – sakralne, świeckie, nasze własne - krajowe, utrwalone wielowiekową tradycją a także nowe – obchodzone od niedawna, modne. 

11 listopada to święto szczególne w historii Polski. Miałam dzisiaj przyjemność obejrzeć występ artystyczny uczniów kl. 2 a tak i 2 toś poświęcony Świętu Odzyskania Niepodległości – była to wspaniała lekcja Historii dla nas wszystkich. Nie dodam mądrzejszych słów nad te, które zostały dziś powiedziane o poświęceniu, męczeństwie i odwadze tych, którzy zginęli za Niepodległą. Piszę w nieustającym stanie zachwytu nad wystąpieniem Młodzieży naszej szkoły: po raz kolejny pokazaliście, że jesteście zdolni i ambitni, że ważna jest dla Was tradycja narodowa i szkolna.

Dziękuję za przypomnienie przeszłych wydarzeń w poezji i piosence. Nie pierwszy już raz, gdy szkolną uroczystość firmuje swoim nazwiskiem Pani prof. Ewa Rojek i Pani prof. Hanna Zabża, należy spodziewać się wyjątkowego, niezwykłego wydarzenia: dziękuję za dzisiejsze wzruszenie na najwyższej nucie.

Wyrazy uznania kieruję także do Opiekunów Samorządu, czuwających nad przebiegiem uroczystości i chłopców z 3 toś (obsługa techniczna) - dziękuję za cztery zwrotki hymnu – któż się nie zastanawiał, co to są „tarabany”?

Dorota Nasierowska

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.