DO UCZESTNICTWA W SPOTKANIU INFORMACYJNYM

DLA UCZNIÓW KLASY III i IV O PROFILU TECHNIK OGRODNICTWA

W imieniu firmy Leroy Merlin Polska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dla uczniów klas III i IV o profilu technik ogrodnictwa. Biorąc udział w spotkaniu będziecie mieli szansę dowiedzieć się w jaki sposób możecie wykorzystać swoje umiejętności zawodowe w szerszej perspektywie. Będziecie mogli również sprawdzić na ile jesteście gotowi, żeby samodzielnie szukać pracy po ukończeniu szkoły.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę, 21 lutego, w trakcie zajęć w Waszej szkole o godz. 9:45. Spotkanie odbędzie się zamiast jednej lekcji i potrwa około 45 minut. Podczas spotkania będziecie mieli okazję poznać przedstawiciela Działu Personalnego firmy Leroy Merlin Polska i zadać pytania związane z Waszym przyszłym zawodem.

Podczas spotkania:

ü  opowiemy i pokażemy na czym polega praca w Leroy Merlin Polska, z jakimi wyzwaniami się wiąże,

ü  opowiemy jakie predyspozycje trzeba posiadać, aby pracować w takim miejscu,

ü  zaprosimy Was do udziału w warsztatach praktycznych organizowanych specjalnie dla Was przez Leroy Merlin Polska, które są szansą na zobaczenie sklepu „od środka” i zdobycie cennych umiejętności zawodowych, do wykorzystania
w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy!