foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Targi Agrotechniki Sadowniczej

W ostatnią środę 14 lutego klasa 2TO uczestniczyła w Targach Agrotechniki Sadowniczej- FRUITPRO, które w tym roku odbyły się na warszawskim Torwarze. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi odmianami owoców, nowoczesnymi trendami w uprawie różnych gatunków sadowniczych oraz obejrzeć sprzęt wykorzystywany w produkcji i przygotowaniu owoców do sprzedaży.

W czasie trwania targów odbywały się interesujące wykłady i dyskusje producentów. Uczestniczyliśmy również w seminarium dotyczącym zbiorów jabłek w Europie i na świecie oraz na temat rozwoju sadownictwa w Azji i na Ukrainie w kontekście szans i zagrożeń dla polskich sadowników.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.