foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Przez całe pierwsze półrocze trwały zmagania uczniów z trudnym materiałem nauczania a także poranna walka z łóżkiem, które nie dawało wstać do szkoły. Rezultaty tych trudnych zawodów poniżej: podium zdecydowanie należy do klas o profilu technik weterynarii i to zarówno w wynikach nauczania, jak i frekwencji - brawo! Jeszcze tylko drugie półrocze i meta! Każda klasa ma szansę na wygraną!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.