foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

To była bardzo pracująca sobota :-) Dzień otwarty zawsze budzi wiele emocji. Wszyscy pracowali intensywnie nad przygotowaniem tego wydarzenia, bo też spodziewaliśmy się wielu gości.

Ogrodnicy i architekci przygotowali aranżację roślinami, klasa II a TW przygotowała zabawę terenową dotyczącą zagadnień weterynaryjnych, technicy ochrony środowiska produkowali ekologiczne kosmetyki. Młodzież gimnazjalna miała okazję praktycznie poznać zawody - odbywały się warsztaty z projektowania w programie Gardenfilia, zajęcia z układania bukietów, pokaz tresury i pielęgnacji zwierząt. Kandydaci zainteresowani zawodami technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu mieli możliwość wykonać samodzielnie sadzonki zielne i zdrewniałe różnych roślin, poznać wymagania wybranych roślin a także wykonywali pomiar odczynu podłoża różnymi metodami. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gimnazjalistom i Ich Rodzicom za odwiedziny w naszej szkole. Była to dobra okazja do poznania nauczycieli, uczniów i samej szkoły. Wiemy z ankiet, że goście mają bardzo dobrą opinię o naszym technikum. Zapraszamy na kolejny dzień otwarty już 14. kwietnia. :-)

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.