foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 20 kwietnia , na dużej przerwie, w ramach obchodów Dnia Ziemi,  klasy II i III toś zorganizowały happening „Ratujmy Serce Karpat”  podczas którego uczniowie z zawodu technik ochrony środowiska informowali innych o możliwości poparcia petycji w sprawie utworzenia  w okolicach Przemyśla, Turnickiego Parku Narodowego.  Petycję przygotowała organizacja WWF, a u nas można ją było podpisać dzięki tabletom, które otrzymała klasa  II T za udział w programie „Przedsiębiorcza Młodzież” i pomocy naszego informatyka – pana Arkadiusza Kusaka.

Ponad 100 osób z naszej szkoły – uczniów i nauczycieli, podpisało petycję. 

Zapraszamy na stronę karpaty.wwf.pl, aby ja poprzeć. 

W poniedziałek 23 kwietnia w wzięliśmy udział w akcji „Sprzątanie doliny Wisły”. Było to jedno z zadań Akademii Młodych Przyrodników organizowanej przez PTTK Oddział Mazowsze. Sprzątaliśmy okolice Mostu Świętokrzyskiego. Jak widać było duuuużo pracy!

Opiekunki: Anna Ziółkowska, Anna Pomorska, Bożenna Wapińska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.