foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Prace w konkursie na aranżację przestrzeni zielonej dla Biobazar (https://biobazar.org.pl/ ) zgłosiła tylko klasa II a TAK, która pracowała pod kierunkiem p. prof. Edyty Gadomskiej i p. prof. Joanny Buniewicz. W ubiegły piątek już wiadomo było, kto wygrał. :-)

Panie Joanna Żuchlińska i Agnieszka Saternus z BioBazar chwaliły uczestników konkursu za ręczne - rysunkowe wykonanie prac, staranność i zrealizowanie założeń konkursowych. Wszyscy autorzy prac otrzymali drobne upominki, a dziewczyny, które zajęły pierwsze miejsce jadą w nagrodę na wycieczkę do Białowieży! Gratulujemy też nagród za 2 i 3 miejsce - warsztaty kulinarne i kosz produktów ekologicznych! Było nam miło współpracować z BioBazar :-)

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.