foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 15.06.2018 r. na zaproszenie pani dyrektor naszą szkołę odwiedził p. Marcin Dorociński – wybitny polski aktor, a do tego miłośnik przyrody. Spotkał się z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik weterynarii i opowiadał o swojej miłości do zwierząt i pracy na ich rzecz, m.in. o zaangażowaniu w pomoc w znalezieniu domu zwierzętom ze schronisk.

P. M. Dorociński chętnie odpowiadał na pytania młodzieży dotyczące jego ról filmowych, wspomnień związanych ze szkołą i licznych sukcesów w różnych dziedzinach. To niecodzienne spotkanie utwierdziło uczniów w przekonaniu, że można być jednocześnie utalentowanym aktorem, życzliwym dla innych ludzi człowiekiem i czułym opiekunem zwierząt. Po prostu wystarczy być jak Marcin Dorociński!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.