foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

24 stycznia w naszej szkole, w ramach projektu antynikotynowego ,,Mądry i silny nie pali", przeprowadzony został konkurs kahoot na temat wiedzy o papierosach i szkodliwości ich palenia. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: papierosy tradycyjne i e papierosy. Udział w konkursie wzięli przedstawiciele z większości klas Technikum Ogrodniczego.

W kategorii e papierosów zwyciężyła klasa III A technik weterynarii, a w kategorii papierosów tradycyjnych III B technik weterynarii. Gratulujemy zwycięskim klasom jak również wszystkim pozostałym uczestnikom. Konkurs zorganizowała prof. Hanna Zabża nauczyciel biologii i klasa IV TOŚ, kahoot cieszył się dużym zainteresowaniem i przebiegał w bardzo miłej atmosferze.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.