foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Drugi etap turnieju między klasowego odbywał się w naszej szkole przez dwa dni. Pierwszego dnia uczestniczyły w nim klasy 2a TW,2 TO/TOŚ, 3 TO/TOŚ oraz 1a TW. Każda klasa wystawiła swoją reprezentację, która pokazywała swoje umiejętności. Każda drużyna zagrała po trzy mecze a uzyskane wyniki umożliwiły wybranie dwóch najlepszych drużyn. Niektórzy zaskakiwali nas swoimi zdolnościami oraz zgraniem, co ważniejsze zabawa była ponad rywalizacją. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu a szczególnie klasom 2 TO/TOŚ i ,3 TO/TOŚ które przeszły dalej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.