foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Drugi etap turnieju między klasowego odbywał się w naszej szkole przez dwa dni. Drugiego dnia uczestniczyły w nim klasy 1aTAK, 2bTW, 3aTAK oraz 4aTAK. Uczniowie pokazywali swoje umiejętności podczas starć. Każda drużyna zagrała po trzy mecze a wyniki, które uzyskali, dały możliwość wybrania dwóch najlepszych drużyn, które przeszły do kolejnego etapu. Niektórzy zaskakiwali nas swoimi zdolnościami oraz zgraniem. Najważniejsza jednak była dobra zabawa, a na twarzach zawodników prócz maksymalnego skupienia uśmiech nie schodził z twarzy. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu a szczególnie klasom 1aTAK i 3aTAK, które przeszły dalej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.