foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Walentynki a my znowu gramy w siatkówkę. W czwartek grały klasy 1aTAK, 2TO/TOŚ, 3aTW, 4TO. Mecze były zaciekłe i bardzo emocjonujące. Gracze nie mogli sobie pozwolić na rozkojarzenie na boisku, gdyż każdy punkt mógł przeważyć, czy znajdą się w kolejnym etapie, czy też nie. Dalej przechodzą klasy 4TO i 1aTAK. Poziom był tak wyrównany, że nie dało się przewidzieć wyników końcowych. Tablice z wynikami się kończyły, a oni grali dalej. Teraz tylko czekamy na termin kolejnego etapu. Niech wygra najlepszy, powodzenia!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.