foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

19 marca 2019r. odbyło się spotkanie z Panem Hubertem Filipiakiem właścicielem gospodarstwa sadowniczego znajdującego się w pobliżu Tarczyna ok 30 km od Warszawy. Pan Filipiak zajmuje się uprawą ekologiczną owoców m.in. jabłek, gruszek, śliwek, orzechów włoskich. Gospodarstwo to posiada certyfikat upraw ekologicznych i jest pod nadzorem TUV Rheinland Polska.

Nasi uczniowie z klasy III TO dowiedzieli się o prowadzaniu upraw ekologicznych i sposobach przechowywania owoców, warunkach uzyska certyfikat. Tę wiedzę uczniowie wykorzystają przy opracowaniu projektu tradycyjnego, ekologicznego sadu gruszek w ramach projektu BOŚ "Tradycyjny Sad".

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.