Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

19 marca 2019r. odbyło się spotkanie z Panem Hubertem Filipiakiem właścicielem gospodarstwa sadowniczego znajdującego się w pobliżu Tarczyna ok 30 km od Warszawy. Pan Filipiak zajmuje się uprawą ekologiczną owoców m.in. jabłek, gruszek, śliwek, orzechów włoskich. Gospodarstwo to posiada certyfikat upraw ekologicznych i jest pod nadzorem TUV Rheinland Polska.

Nasi uczniowie z klasy III TO dowiedzieli się o prowadzaniu upraw ekologicznych i sposobach przechowywania owoców, warunkach uzyska certyfikat. Tę wiedzę uczniowie wykorzystają przy opracowaniu projektu tradycyjnego, ekologicznego sadu gruszek w ramach projektu BOŚ "Tradycyjny Sad".

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.