foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W pierwszych dniach wiosny obchodziliśmy Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Święto powstało z inicjatywy angielskiego Towarzystwa Tolkienowskiego (Tolkien Society). Fani pisarza obchodzą to święto w rozmaity sposób, na przykład organizują spotkania i dyskusje dotyczące świata Śródziemia. Na Bełskiej także znaleźli się fani "Władcy pierścieni ", czy "Hobbita". W bibliotece szkolnej 29 marca od rana uczniowie włączyli się w akcję wspólnego czytania Tolkiena. Wstęp do twórczości pisarza przygotowała i wygłosiła p. Grażyna Wojtowicz

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.