foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego zechcieli z nami być szczególni goście - p. Janina Krysiak, prezes wydawnictwa Arkady, która od lat jest fundatorką nagród książkowych dla zdolnych uczniów naszej szkoły; p. Małgorzata Wojdat - Kooperatywa Mokotów, która wspiera nas w organizacji pikniku rodzinnego oraz promuje produkty ekologiczne wśród uczniów. Był z nami - ku naszej wielkiej radości - p. Grzegorz Falkowski, dyrektor wykonawczy Związku Szkółkarzy Polskich patronującego klasie 2 technik ogrodnik,

a także p. Michał Banaszek, asystent w Katedrze Sztuki Krajobrazu SGGW - duch poruszyciel, sprawca podpisania umowy o współpracy między szkołą a Wydziałem Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW. Dziękujemy za Państwa obecność! <3 Część artystyczną przygotowała p. prof. Alicja Żukowska i uczniowie z prowadzonego przez nią chóru oraz samorząd.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.