.

Szanowni Państwo,
w okresie 07.09.2020 - 11.09.2020 na podstawie decyzji Sanepidu szkoła przechodzi w tryb nauczania zdalnego.
Szczegóły:
1. Nauczanie zdalne to nie jest kwarantanna
2. Kwarantanną są objęte osoby z kontaktu z osobą chorą
3. Nauczyciele kontaktują się z uczniami przez dziennik Librus - wysyłają materiały, zadania, zagadnienia, które miałyby być realizowane w tym tygodniu nauki. Zadania i treści będą miały charakter wprowadzający lub powtórzeniowy, bez zagadnień trudnych, wymagających dokładnego wytłumaczenia.
Mogą to zrobić poprzez wysłanie wiadomości lub przez moduł - zaplanuj lekcję.
4. Nauczyciele przedmiotów maturalnych mogą łączyć się z uczniami klas maturalnych w aplikacji zoom - do uzgodnienia indywidualnie z klasą.
5. Materiały edukacyjne nauczyciele wysyłają uczniom w godzinach swojej pracy z daną klasą.
6. Plan lekcji nie jest zmieniony.
7. Potwierdzeniem obecności ucznia na lekcji jest odczytanie wiadomości w tym samym dniu, bądź potwierdzenie otrzymania zadania.
8. Sekretariat szkoły pracuje w godzinach 8.00- 16.00. Zalecamy kontakt telefoniczny lub mailowy.
9. Musimy uzbroić się w cierpliwość i przetrwać ten trudny czas.
10. Kiermasz książek, wybory samorządu uczniowskiego i inne ważne sprawy szkolne przekładamy na czas powrotu.
Dorota Nasierowska, dyrektor szkoły

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.