foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

 

Bardzo miło nam poinformować, że nasze dwie uczennice - Emilia Fedus i Malgorzata Jura z klasy 2 BG TAK zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu konkursu Mikrokosmos, organizowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń. Gratulujemy! 🙂
A.Sędłak

Dzisiaj prezentujemy zainteresowania "Młodego i zdolnego" Sebastiana:
Nazywam się Sebastian Zawada i jestem uczniem klasy 3TWB. Wybór zawodu był związany z moją pasją jaką jest hodowla zwierząt. Aktualnie posiadam kilka ras kur ozdobnych, jestem zrzeszony w Stowarzyszeniu Hodowców Drobiu Rasowego ,,Czubatka Polska" i staram się regularnie brać udział w wystawach z moimi kurami.

Czytaj więcej: "Młodzi i zdolni"

Drodzy Uczniowie, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez p. Prof. Bartłomieja Kucharuka, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła rozpoczęła realizację innowacji pedagogicznej  ”Nowoczesna gospodarka odzysku surowców”. Projekt  będzie realizowany w klasach technik ochrony środowiska i jest częścią  „Zintegrowanego rozwoju szkolnictwa zawodowego” prowadzonego  przez samorząd województwa przy współudziale funduszy europejskich.

Czytaj więcej: ”Nowoczesna gospodarka odzysku surowców”

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.