foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Przypominamy o terminach egzaminów zawodowych w sesji letniej 2019 – HARMONOGRAM EGZAMINÓW SESJA LETNIA 2019.

Absolwenci, którzy podchodzą do egzaminu po raz 3 i kolejny mogą zdawać egzamin, jeżeli wnieśli opłatę za egzamin do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Wszyscy zdający egzamin powinni posiadać własne przybory pomocnicze – patrz Informacja o materiałach i przyborach pomocniczych na egzaminie zawodowym

Moje praktyki odbyły się w Folwarku zwierzęcym na Bródnie w Warszawie. W naszym folwarku mamy różne zwierzęta od małych w postaci kur, królików i kaczek aż po duże jak krowa czy kozy i owce. Na naszych praktykach razem z kolegą i koleżanką nauczyliśmy się dawkowania pasz, oraz jak czyścić wybiegi zwierząt. Pierwszego dnia już czekało nas dość ciekawe zadanie albowiem mieliśmy wizytę u weterynarza z kaczką!

Czytaj więcej: Praktyki Zuzi :-)

W dniu 25 maja nasza klasa 1TWa odbyła wycieczkę do płockiego zoo, które zaczęliśmy zwiedzać o godzinie 12.00. Mogliśmy tam samodzielnie podziwiać egzotyczne zwierzęta. Całą klasą stwierdziliśmy, że najfajniejszym zwierzakiem okazał się być paw. Po skończonym zwiedzaniu wysłuchaliśmy wykładu o gadach. Mieliśmy też okazję obejrzeć karaczany.

Czytaj więcej: Technicy weterynarii w Płocku

Jak zawsze na pikniku pokaz mody, jak zawsze Kamil Jarosiński i jak zawsze piękne dziewczyny i kreacje.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.