foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

22 maja 2019r. odwiedzili nas Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie. Dzieci dowiedziały się jak hoduje się warzywa takie jak: pomidory, ogórki, bakłażany, dynie, cukinie i inne. Następnie odbyły się warsztaty botaniczne, na których porównywały liście i kwiaty różnych roślin, ich wielkość, fakturę i zapachu. D. Woluntarska

Miło nam poinformować, że firma VET-ANIMAL postanowiła wesprzeć nasze szkolne kółko pszczelarskie i przekazała dla naszych pszczół swoje produkty.
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Pod koniec kwietnia pierwsze klasy weterynaryjne pojechały na wycieczkę do Torunia. W programie wycieczki: zwiedzanie Starego Miasta: Brama Klasztorna, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski, Ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, kościół NMP, katedra św. Janów, ruiny zamku krzyżackiego, seans w Planetarium, Piernikarnia Mistrza Bogumiła - warsztaty robienia pierników. Dla wszystkich wycieczka upłynęła w miłej atmosferze.

W środę 15 maja klasa 1TOŚ zorganizowała wydarzenie pt. ,,AKCJA SEGREGACJA’’. Program ten ma na celu sprawić, aby nasza szkoła należała do grona szkół rozwijających się i szczególnie dbających o środowisko.  Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów włożyli wiele trudu i pracy, aby wszystko dobrze funkcjonowało i (co najważniejsze) było zgodne z ich myślą przewodnią-dbajmy o środowisko.

Czytaj więcej: Akcja segregacja

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.