foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Cieszymy się popularnością naszego stoiska😊 Zapraszamy!!!

Inicjatorem akcji jest Uczniowski Klub Sportowy OGRODNIK. Zbieramy różnego rodzaju nakrętki, kapsle, korki, wieczka i pokrywki. Oczywiście plastikowe. Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym.

Pojemniki na nakrętki znajdują się na terenie szkoły na każdym piętrze budynku. Zebrany towar sprzedawany jest firmie recyklingowej, która zakupione zakrętki przerabia na surowiec wtórny (plastikowy granulat). Producent może przetworzyć wówczas zebrane odpady na nowe zakrętki, opakowania, rury PCV czy obudowy komputerów.

Czytaj więcej: ZBIERAMY NAKRĘTKI – PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI

Szkoła przystąpiła do projektu obejmującego działania z zakresu świadomości ekologicznej pod nazwą „Piłki za puszki”. Projekt ma na celu zbiórkę opakowań aluminiowych, ze szczególnym uwzględnieniem puszek aluminiowych. W ramach współpracy Fundacja RECAL przygotowała i dostarczyła do naszej szkoły specjalny pojemnik do zbiórki aluminiowych puszek po napojach. Zgniecione puszki aluminiowe należy wrzucać do żółtego pojemnika, który ustawiony jest na boisku szkolnym. Inne pojemniki znajdują się na terenie szkoły na każdym piętrze budynku. Za każde 15 kg zebranych puszek szkoła otrzyma piłkę. Zachęcamy serdecznie do udziału w projekcie.

Nasza męska drużyna siatkarska pojechała w środę do XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, by zagrać z X Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi. Mimo iż przegraliśmy z wynikiem 2:0, to już dawno tak emocjonującego meczu nie było. Chłopcy walczyli zaciekle. Wszyscy przekonaliśmy się, po co na boisku podczas gry jest sędzia i że wykonuje on bardzo ważną pracę. Weźmy do serca słowa Józefa Piłsudskiego “Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.” Serdecznie gratulujemy wygranej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.